613 zobrazeníNáš tým se začíná profesionalizovat. Pracuje jen bagr a ostatní mají "profi" postoj s lopatou :-)
595 zobrazeníNeobvyklý pohled na zvláštní vlak.
595 zobrazení...a zde se již bagruje, resp. srovnává se navezená navážka v násep, který se stane přístupovým chodníkem.
568 zobrazení...a závěrečný pohled na rozpracovaný interiér.
563 zobrazeníZde se přibližuje rychlostí 1,5 km/h náš dnešní pracovní stroj.
563 zobrazeníDoděláno. Odjíždíme zpět do Zbýšova.
560 zobrazení... v základním nátěru...
558 zobrazeníPár fotek ze stavby nového vozu. Zde bez nátěru....
551 zobrazeníBSka pod skálou.
547 zobrazeníSjíždíme z plošiňáku...
542 zobrazeníNaloženo...vyrážíme do Zastávky!
538 zobrazeníPři pohledu na tuto fotku se mi vybaví známá písnička od Pavla Dobeše...a všude kolem pražce,
vždyť je jaro, zapni si kšandy..
538 zobrazeníTradiční fotomísto u střelnice.
538 zobrazení..."vagónujeme" na babickém přejezdu.
537 zobrazeníHenschel odjíždí ze Zastávky.
528 zobrazeníJaro v babické výhybně.
514 zobrazeníFotkou pracovního vlaku se dostáváme k poslední dubnové neděli. Zařazení téměř prázdného plošiňáku již něco naznačuje...
500 zobrazeníPříprava na sezónu je v plném proudu. O prosluněném víkendu ve dnech 21. a 22. dubna se po zimním spánku opět probudily obě parní krasavice. Nejdříve ale pohled na zátiší s rozkvetlou třešní, "Azorem" a "Hrošákem".