583 zobrazeníNásledujícího dne vyrážíme plnit druhý úkol do Babic.
582 zobrazeníPo ránu jsou všichni ještě plní energie.
582 zobrazeníA odnést na připravené vagóny.
579 zobrazeníNasypávání vrstev stěrkodrti.
577 zobrazeníRozvinutý "kolebec"...
577 zobrazení
574 zobrazeníSico to vypadá že připravujeme "bílí" koberec pro vzácné hosty, ale není tomu tak. Před nasypání pochůzní vrstvy je nutno vrstvy stěrku od sebe separovat geotextílijí.
574 zobrazeníVýstavba přístupového chodníku na nástupiště.
574 zobrazenía stále sypeme ...
569 zobrazení...a závěrečný pohled na rozpracovaný interiér.
564 zobrazeníDoděláno. Odjíždíme zpět do Zbýšova.
563 zobrazeníPři montáži dřevěných prvků nám pomáhali i naši nejmladší pomocníci.
563 zobrazeníZde se přibližuje rychlostí 1,5 km/h náš dnešní pracovní stroj.
563 zobrazení... a uhrabáváme.
561 zobrazení... v základním nátěru...
561 zobrazení
561 zobrazenínakládka štěrkodrti na babický perón.
560 zobrazeníPár fotek ze stavby nového vozu. Zde bez nátěru....
558 zobrazeníjako separační vrstvu jsme opět použili geotextilii.
557 zobrazení
556 zobrazeníNásledovala úprava perónu. Staré pražce jsme museli vytrhat...
556 zobrazenía opět sypeme ....
555 zobrazeníTaké vozidla našich nejmenších si zaslouží jarní údržbu.
553 zobrazeníV Rámci brigády jsme ještě postavili i novou houpačku pro naše nejmenší návštěvníky.
552 zobrazeníNásledujícího dne ještě ,musíme dosypat štěrk po podbíjení.
552 zobrazení... a rozhrabáváme....
551 zobrazeníBSka pod skálou.
550 zobrazení
549 zobrazeníSjíždíme z plošiňáku...
548 zobrazeníBylo nutné podbíjet i výhybku na zastáveckém zhlaví.
548 zobrazeníMonotonní práci při podbíjení nám zpestřil příjezd nového osobního vozu který jel na zkušební jízdu.
548 zobrazeníS novým vozem přijela lokomotiva "Azor"
548 zobrazení... a naložit k odvozu.
546 zobrazení
545 zobrazeníNásleduje výměna některých pražců které jsou již shnilé.
542 zobrazeníNaloženo...vyrážíme do Zastávky!
541 zobrazeníPro konstrukci střechy je nutné ohoblovat dostatečné množství desek.
540 zobrazeníProtože na květen bylo nebývalé horko tak se někteří pracanti chránili proti slunci různými pokrývkami hlavy :-)
540 zobrazení
539 zobrazeníPři pohledu na tuto fotku se mi vybaví známá písnička od Pavla Dobeše...a všude kolem pražce,
vždyť je jaro, zapni si kšandy..
538 zobrazeníMontáž bočního opláštění.
538 zobrazeníTradiční fotomísto u střelnice.
538 zobrazení..."vagónujeme" na babickém přejezdu.
537 zobrazeníHenschel odjíždí ze Zastávky.
537 zobrazení...a sypeme
536 zobrazení... a přišroubujeme k pražcům.
536 zobrazeníNásleduje vyrovnání koleje a podbití.
533 zobrazení
533 zobrazeníPo objetí soupravy po nových kolejích se vydáváme na cestu zpět do Zbýšova.
530 zobrazeníJaro v babické výhybně.
525 zobrazeníDo ocelové konstrukce vozu jsou postupně montovány dřevěné výplně
523 zobrazeníVůz se zavázanými dvojkolími.
521 zobrazeníPohledem na montáž rozsoch u nového osobního vozu se dostáváme zpět do Zbýšovského areálu. Krátce po montáži byl vůz uložen na svá dvojkolí.
516 zobrazeníFotkou pracovního vlaku se dostáváme k poslední dubnové neděli. Zařazení téměř prázdného plošiňáku již něco naznačuje...