274 zobrazení„Karkulka“, „Bardotka“ a „Prasátko“ vozili děti po nádraží.
271 zobrazení
267 zobrazení
265 zobrazení
264 zobrazení
261 zobrazeníNa nádraží v Zastávce u Brna měl spolek Hrbatá Máňa, sídlící v bývalé zastávecké výtopně, výstavku jejich strojů
260 zobrazení
259 zobrazení
258 zobrazení
257 zobrazení
255 zobrazení
254 zobrazení
251 zobrazení
249 zobrazení
249 zobrazení
249 zobrazení
247 zobrazení
245 zobrazení
245 zobrazení
245 zobrazení
242 zobrazení
241 zobrazení
241 zobrazení
240 zobrazení
240 zobrazení
239 zobrazení
238 zobrazení
235 zobrazení
235 zobrazení
235 zobrazeníBěhem silvestrovské jízdy jsme musely oddělat spadly strom, který zavazel na trati.
233 zobrazení
233 zobrazení
232 zobrazení
232 zobrazeníMikuláš se svou družinou a lokomotivní četou.
231 zobrazení
230 zobrazení„BSka“ při výjezdu ze zastávky…
229 zobrazení
229 zobrazení
229 zobrazení
228 zobrazení
227 zobrazení
227 zobrazeníA toto zase lokomotiva DH120 která patří naopak mezi ty mladší.
226 zobrazení
226 zobrazení
226 zobrazeníA toto je poslední snímek ze zářiové jízdy. Fotokroniku sestavil Jan Kaněk.
224 zobrazení
223 zobrazení
223 zobrazeníJe nutné uklidit pojízdné peklo a další vozidla po mikulášské jízdě.
222 zobrazení
222 zobrazeníPár obrázků z haly toto je například lokomotiva Siemens&Schuckert č.13, která, přestože se jedná o elektrickou lokomotivu, tak je paradoxně naším nejstarším strojem ve sbírce.
222 zobrazeníV prosinci se objevil na jižní Moravě první sníh...
221 zobrazeníVytažený ventilátor
220 zobrazení
219 zobrazeníNa tuto akci byli potřeba nachystat všechny tři vlaky, které jezdily
218 zobrazení Už i pan Mikuláš s anděli přišel.
218 zobrazení a vlak máme už v Zastávce. Lokomotiva objíždí na druhý konce vlaku a vydáváme se zpět.
217 zobrazení
216 zobrazeníVlak pod skálou v Zastávce.
216 zobrazeníNa první pohled se zdá že vše spí zimním spánkem...