Zdroj: http://www.mpz.cz/jizdy-vlaku/cenik-sluzeb • Vydáno: 3.7.2024 19:40 • Autor: Filip Kaněk
Ceník jízdného na Regionální úzkorozchodné železnici Zastávka u Brna – Babice u Rosic – Zbýšov :
Jízdenka na vlak je nepřenosná, jízda platí pro jednu cestu tam a zpět. Vstupné do muzea je součástí jízdenky. Platí pouze v den označený datovým razítkem a v čas uvedený na jízdence. Jízdenka je zároveň i vstupenkou do muzea. Za fotografování, filmování apod. se žádný poplatek nevybírá.
Ceník jízdného při jízdách pro veřejnost:
Dospělí: | 200Kč |
Rodina (2 dospělí a 3 děti): | 500Kč |
Děti 6 - 15 let a držitelé průkazu ZTP, ZTP/P: | 100Kč |
Děti do 6 let: | zdarma |
Přeprava jízdních kol*, zavazadel a psů: | zdarma |
Jízdenky/vstupenky se prodávájí v pokladně u vstupu do areálu muzea ve Zbýšově (v den konání jízd, viz. výše) a nebo je možné je zakoupit v regionálním infocentru v Zastávce (www.riczastavka.cz ) . RIC je otevřeno vždy sobotu, kdy je v provozu úzkokolejka, a to od 10:00 do 17:30. Ve všední dny otevírací doba, viz. web RIC)
Pro více info klikněte zde
Další služby :
otevření - prohlídka muzea mimo otvírací dobu: minimálně 15 vstupenek pro dospělé (3 000 Kč)
zvláštní jízda vlaku v motorové trakci:
minimálně 30 vstupenek pro dospělé(6 000 Kč) za přistavení vlaku + hodinu jízdy vlaku nebo
k službě pohotové motorové lokomotivy - Nástupní a výstupní stanicí motorového vlaku je Zbýšov-Důl Jindřich (každá další započatá hodina = 600 Kč) .
V případě že bude nástupní stanicí motorového vlaku Zastávka u Brna bude připočítán příplatek za návoz vlaku 1500,- Kč
zvláštní jízda vlaku v parní trakci:
minimálně 60 vstupenek pro dospělé (12 000 Kč) za přistavení vlaku a zatopení parní lokomotivy
+ hodinu jízdy vlaku nebo k službě pohotové parní lokomotivy - Nástupní a výstupní stanicí parního vlaku je Zbýšov-Důl Jindřich (každá další započatá hodina = 1200 Kč)
V případě že bude nástupní stanicí parního vlaku Zastávka u Brna bude připočítán příplatek za návoz vlaku 3000,- Kč
Minimální počet vstupenek znamená, že je-li skupina větší, směrodatný je skutečný počet osob.
Mateřské, základní a střední školy z mikroregionu Kahan mají z cen objednání zvláštních vlaků slevu 10 %.
Pro všechny vlaky je z technických důvodů výchozí i cílová stanice Zbýšov. Do hodinové sazby vlaku se započítává i čas strávený čekáním, fotozastávkami apod.
pouze pronájem areálu : (pouze mimo otvírací dobu muzea)
2 500 Kč za otevření na 1 hodinu
+ 500 Kč za každou další započatou hodinu pronájmu
Všechny ceny jsou včetně DPH.