mpz

Most viewed - Březen 2015
photo12.jpg 93 viewsPracovním snímkem z přípravy pražců se pro tentokrát loučíme. Fotokroniku připravil Robert Dujka © MPŽ 09/2015.
photo7.jpg 91 viewsRám získává postupně svoji původní pevnost. Na řadu přichází také "kosmetické" opravy. Na snímku je zachyceno nahřívání zadního čelníku, aby mohl být následně vyrovnán po dřívější nehodě, či kolizi s cizím předmětem.
V
photo10.jpg 91 viewsTermín velké brigády byl letos stanoven na začátek května, takže je nejvyšší čas začít s předvrtáváním pražců.
photo11.jpg 90 views
photo9.jpg 86 viewsZajímavý pohled do vnitřku stanoviště. I po více než sto letech vykukuje v rozích mezi rzí a pozdějšími nátěry původní okrový nátěr.
photo1.jpg 85 viewsBřeznová fotokronika je nezvykle hubená, avšak pro úplnost by byla škoda ji vynechat. Ne, že bychom spali zimním spánkem, ale prostě se moc fotek tentokrát nesešlo. Na snímku jsou vytahovány důlní vozy ze zimní deponie, neboť již vyvstala potřeba plošinových vozů pod nimi.
photo4.jpg 85 views
photo3.jpg 81 views
photo2.jpg 79 viewsOprava parní lokomotivy Henschel Fabia pokračuje opravdu precizním způsobem. Několik následujících snímků zobrazuje opravovaný rám lokomotivy a to při zachování původní technologie spojování plechů - nýtováním za tepla.
photo8.jpg 78 viewsPohled na rám zhora. Uvnitř rámu je vodojem pro napájecí vodu kotle.
photo5.jpg 77 views
photo6.jpg 75 views
12 files on 1 page(s)