
Nejprohlíženější
575 zobrazeníPři čekání na nákladní auto jsme se trochu podívali na jejich konstrukci. Jeden je nebrzděný...
574 zobrazení
574 zobrazeníSico to vypadá že připravujeme "bílí" koberec pro vzácné hosty, ale není tomu tak. Před nasypání pochůzní vrstvy je nutno vrstvy stěrku od sebe separovat geotextílijí.
574 zobrazeníVýstavba přístupového chodníku na nástupiště.
574 zobrazenía stále sypeme ...
573 zobrazeníPrvní úzké koleje v Zastávce.
573 zobrazeníIgnisbrunensis Brunensis v Zastávce :-) Blížící se déšť páteční práce ukončil.
573 zobrazeníPohled na stejnou situaci z druhé strany, jen o dvě hodiny později.
573 zobrazení...s naloženým vlakem se objelo v Zastávce a hurá do Zbýšova.
573 zobrazeníNa boudě se dělali i kosmetické úpravy jako výměna z korodovaných částí boudy a pod. S tímto snímkem se s vámi loučíme. Fotokroniku připravil Adam.
572 zobrazeníV listopadové fotokronice vám přinášíme obrázky ze dvou akcí. První byla pracovní.
571 zobrazeníCvrkot na pracovišti...
571 zobrazeníA už to jede, další kolejnice přibývají.
571 zobrazeníPři parních jízdách se stalo běžností zatápění obou našich parních lokomotiv.
570 zobrazeníKaždý kus jeden po druhém je nutné donést na své místo a mnohdy i několik desítek metrů.
570 zobrazeníObrázek jako vystřižený z let dávno minulých...
569 zobrazeníPoslední konečné kolejové pole je na místě.
569 zobrazeníPřed pokládkou kolejnic srovnat pražce.
569 zobrazení...a závěrečný pohled na rozpracovaný interiér.
568 zobrazeníMontování dolní vyhybky. Jejím napojením končí soborní den.
568 zobrazeníNa trati se objevil i mimořádný vložený vlak do Zastávky a zpět.
568 zobrazení
568 zobrazení
565 zobrazeníDalší kolejnice jako mravenečci ukládáme na místo.
565 zobrazeníPajsrořadí...
564 zobrazeníNa současném konci trati již čekal náš usilovný pomocník Weimar.
564 zobrazeníSobota začala přípravnými pracemi na areálu. Je třeba doplnit předvrtané pražce na vozy. A také přidat do soupravy vůz ložený kolejnicemi.
564 zobrazeníByly zastoupeny i tramvajové modely.
564 zobrazeníDoděláno. Odjíždíme zpět do Zbýšova.
564 zobrazeníShozené kusy je třeba pořezat a následně roztřídit...
564 zobrazení,,70" polička, veterák a Vsa/u společně se sypákem .... Líbivá souprava:-)
563 zobrazeníS jeho pomocí bylo možné dopravit předpřipravené části výhybek na svoje místo.
563 zobrazeníStejnou operaci čeká předpřipravený mezikus.
563 zobrazeníCelkový pohled na "provizorní" ukončení. Časem doufáme, že se dostaneme až do stanice.
563 zobrazeníPři montáži dřevěných prvků nám pomáhali i naši nejmladší pomocníci.
563 zobrazeníZde se přibližuje rychlostí 1,5 km/h náš dnešní pracovní stroj.
563 zobrazení... a uhrabáváme.
563 zobrazeníOdstraňování náletových dřevin, aby byl opět patrný původní mostek.
562 zobrazeníNařezané větve se ihned spalují...
561 zobrazeníDalší skupina vyrazila na trať. S nákladem výhybek směřuje do Zastávky.
561 zobrazeníPomocí speciálních kleští kousek po kousku...
561 zobrazeníPro štěrk musíme jezdit až do Babic.
561 zobrazení... a zepředu.
561 zobrazení... v základním nátěru...
561 zobrazení
561 zobrazenínakládka štěrkodrti na babický perón.
560 zobrazeníVše je hotovo a vracíme se na areál. Setkání v Babicích.
560 zobrazeníPředem položenou vyhybku je třeba pajsry posunout asi o něco blíž.
560 zobrazeníPár fotek ze stavby nového vozu. Zde bez nátěru....
559 zobrazeníPo příjezdu na místo je třeba na ukončení kolejnic S49 vypálit spojovací díry.
559 zobrazeníObjízdná kolej pomalu vzniká, již je možné za pomocí gravitace "vyprostit" lokomotivu z čela vlaku.
559 zobrazeníNa řadě bude zapojení potřebných trubek a táhel.
558 zobrazeníjako separační vrstvu jsme opět použili geotextilii.
557 zobrazeníSložení soupravy je třeba pečlivě vážit, neboť jakékoliv špatné rozvržení znamená mnoho kroků navíc.
557 zobrazeníPracuje se na kolejovém poli do šturcu. Tímto kolejovým polem jsme dosáhli cíle.
557 zobrazeníPráce na objízdné koleji pokračují. Výhoda stavby objízdné koleje je ve snažším přesunu materiálu z vedle přistaveného vlaku.
557 zobrazení
557 zobrazení
557 zobrazeníaby jsem mohli nachystat co nejvíc ,,ploten", musíme vyšibovat i některé vagony za halou.
556 zobrazení